O společnosti /

Na této stránce najdete více informací o naší společnosti

O ROBWOOD

Společnost ROBWOOD s.r.o. byla oficiálně založena v roce 2011, působení v oblasti tesařských, truhlářských a pokrývačských prací začalo už v roce 2006.
Společnost je specializovaná na profesionální, zakázkovou výrobu a montáž dřevostaveb všech kategorií. Zakázky provádíme po celé České republice, také proběhlo několik realizací v Evropě, např. v Rakousku či Slovensku.
Společnost si zakládá vždy na kvalitě zhotovených zakázek a proto máme téměř 100% spokojených zákazníků!

Náš přístup

Vždy používáme ověřené materiály s důrazem na kvalitu. Poskytujeme profesionální a individuální přístup s ohledem na přání zákazníka. Vždy najdeme společné řešení pro Vaše přání a prostor. K tomu Vám napomáhá i naše 3D vizualizace. Snažíme se vytvářet osobní prostředí pro odpočinek s rodinou nebo posezení s přáteli.
Naše zpracované zahradní stavby Vás zaručeně okouzlí při každé relaxační příležitosti.

Proč si vybrat nás

Díky profesionálnímu přístupu a kvalitní práci na evropské úrovni, převedeme Vaše myšlenky do konkrétní podoby. Tesařství, truhlářství a pokrývačství, zaměřené na exteriéry ale i interiéry.
Máme za sebou mnoho úspěšných realizací, důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků a tím také rozšíření našich služeb a samotný růst.
Máme mnoholeté zkušenosti z oblasti tesařských a truhlářských prací, dlouhodobě jsme spolupracovali a podíleli se na montážích luxusních srubových finských domů, realizované na klíč. Kompletní organizace, dodání, výroba a montáž zahradních staveb, teras, střech rodinných domů a mnoho dalšího…


Podívejte se na naše realizované projekty a inspirujte se